Parodos, plenerai

 

RAJONINĖ FOTOGRAFIJŲ PARODA

,,PABERKIM TRUPINĖLIŲ. . .“

lesykleles les les les les les lesles  lesles les  les  

  Šalta ir snieguota žiema yra tikras išbandymų metas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams: sniegas uždengia ir taip negausias maisto atsargas, o paspaudęs šaltukas jas dar tvirčiau užrakina ir padaro sunkiai pasiekiamas. Kartu su vaikais ištieskime pagalbos ranką mūsų sparnuotiems draugams. Lesykla - geriausia dovana paukšteliams žiemą. Ta paukščių gausybė lesykloje, suteikia vaikų širdelėse gėrio, atjautos, naujų minčių, todėl pasiūlėme stebėti, fiksuoti, analizuoti. Paukščių gyvenimas yra įdomus, verta didžiausio susidomėjimo.

  Į parodą ,,Paberkim trupinėlių...“ pakvietėme rajono ikimokyklinių įstaigų, mokyklų skyrių ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, jų tėvelis, pedagogus.

   Parodos tikslas: propaguoti aplinkosaugos idėjas, globoti paukštelius žiemos laikotarpiu.

Pedagogės Lina Grimutienė, Gražina Žalienė

 
 
 
 
 

 

Paroda

„Mano krašto spalvos“

mano kraÅ¡to spalvos mano kraÅ¡to spalvos mks mks mks mks mks mks

Varėnos švietimo centre atidaryta rajono ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų piešinių bei darbelių paroda „Mano krašto spalvos“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Parodai darbelius pateikė „Pasakos“, „Žilvičio“ ir „Nykštuko“ vaikų lopšelių-darželių, taip pat mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrių ar kai kurių grupių auklėtiniai. Parodos atidarymo metu koncertavo minėtų lopšelių-darželių ugdytiniai (vadovai: N. Bakula, V. Žilinskienė ir I. Naujūnienė). Sveikinimo žodį tarė rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistas A. Skliutas, parodą padėjo surengti jos koordinatorė J. R. Svetikienė ir Varėnos švietimo centro darbuotojai.

„Bitučių“ grupės vaikų ir jų tėvelių darbų paroda

„Mažos mašinėlės, man labai patinka“

paroda paroda paroda paroda paroda paroda paroda paroda paroda paroda paroda paroda  paroda paroda paroda paroda paroda paroda paroda

Praėjusią savaitę į saugaus eismo projektą „Atšvaitas – mano draugas“ įsijungė grupės tėveliai. Namuose su vaikais gamino mašinas, spalvino ir ruošė darbelius parodai. Kiekvieną dieną vaikai apžiūrinėjo mašinas ir džiaugėsi vis gausėjančia jų kolekcija. Kartu su pedagoge įrengė automobiliams stovėjimo aikštelę, iškėlė atitinkamą ženklą, aptarinėjo mašinų paskirtį ir dalinosi kaip ir su kuo ir iš ko jas gamino.