Parodos, plenerai

PARODA
„PAVASARIO ŽIEDAI“
pavasario žiedai pavasario žiedai
Kovo mėnesį „Boružėlių“ grupės pedagogės, kartu su neformaliojo ugdymo (dailės) mokytoja Lina Čeniene organizavo parodą „Pavasario žiedai“. Parodos tikslas – skatinti ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybiškumą ir meninius gebėjimus, puoselėjant aplinkosaugos idėjas.
Padedant tėveliams, grupių pedagogės kartu su ugdytiniais, neformaliojo ugdymo mokytojos ir darželio administracija gamino kūrybinius darbelius iš antrinių žaliavų – spalvotų kamštelių. Kūrybingi darbai  ne tik papuošė įstaigos erdvę, bet ir džiugino visus veiklos rezultatais. 
Už pagalbą ir kruopštumą organizuojant parodą tariame AČIŪ Karoliui!
Kviečiame visus apžiūrėti parodą, kuri vyksta darželio (vidiniame) kieme.
 
Parodos organizatoriai
„Boružėlių grupės mokytojos Asta Rimkuvienė, Jūratė Gecevičienė,
Neformaliojo ugdymo (dailės) mokytoja Lina Čenienė

 

RAJONINĖ FOTOGRAFIJŲ PARODA

,,PABERKIM TRUPINĖLIŲ. . .“

lesykleles les les les les les lesles  lesles les  les  

  Šalta ir snieguota žiema yra tikras išbandymų metas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams: sniegas uždengia ir taip negausias maisto atsargas, o paspaudęs šaltukas jas dar tvirčiau užrakina ir padaro sunkiai pasiekiamas. Kartu su vaikais ištieskime pagalbos ranką mūsų sparnuotiems draugams. Lesykla - geriausia dovana paukšteliams žiemą. Ta paukščių gausybė lesykloje, suteikia vaikų širdelėse gėrio, atjautos, naujų minčių, todėl pasiūlėme stebėti, fiksuoti, analizuoti. Paukščių gyvenimas yra įdomus, verta didžiausio susidomėjimo.

  Į parodą ,,Paberkim trupinėlių...“ pakvietėme rajono ikimokyklinių įstaigų, mokyklų skyrių ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, jų tėvelis, pedagogus.

   Parodos tikslas: propaguoti aplinkosaugos idėjas, globoti paukštelius žiemos laikotarpiu.

Pedagogės Lina Grimutienė, Gražina Žalienė

 
 
 
 
 

 

Paroda

„Mano krašto spalvos“

mano kraÅ¡to spalvos mano kraÅ¡to spalvos mks mks mks mks mks mks

Varėnos švietimo centre atidaryta rajono ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų piešinių bei darbelių paroda „Mano krašto spalvos“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Parodai darbelius pateikė „Pasakos“, „Žilvičio“ ir „Nykštuko“ vaikų lopšelių-darželių, taip pat mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrių ar kai kurių grupių auklėtiniai. Parodos atidarymo metu koncertavo minėtų lopšelių-darželių ugdytiniai (vadovai: N. Bakula, V. Žilinskienė ir I. Naujūnienė). Sveikinimo žodį tarė rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistas A. Skliutas, parodą padėjo surengti jos koordinatorė J. R. Svetikienė ir Varėnos švietimo centro darbuotojai.